Registrace na LŠMU

(1. běh)
19. – 25. srpna 2018
(2. běh)

Jsme rádi, že jste se rozhodli pro registraci na Letní školu moderních učitelů.
Už teď se na Vás těšíme a věříme, že i vy se nemůžete dočkat, až se na týden ponoříte do víru této akce.

Volná kapacita pro účastníky ubývá velmi rychle.
Abychom vám mohli rezervovat místo, zaregistrujte se prosím co nejdříve.

tl_registrace.

cena

5 900 Kč / 220 €

Cena zahrnuje veškeré náklady na přednášky a semináře, ubytování, plnou penzi, využití wellness (bazén, vířivka, sluneční terasa).

certifikat

Certifikace

Každý účastník obdrží certifikát o absolvování Letní školy moderních učitelů a DVPP certifikát akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR v rozsahu 40 hodin.

doprava

Doprava

Do Žítkové lze dojet po vlastní ose (tedy osobním automobilem). U hotelu je připraveno parkování. Pokud se chystáte přijet vlakem nebo autobusem, ideální spojení pro účastníky je do Uherského Brodu, kde vás v domluvený čas vyzvedneme.

Účast na Letní škole moderních učitelů se hradí fakturou.
Ta může být vystavena na vaši školu, na vaši osobu nebo část na školu a část na vás.
Platbu je nutné provést nejpozději do 15.7.2018.

V případě, že se závazně přihlásíte, je vystavena faktura a vy se z libovolného důvodu nebudete moci letní školy zúčastnit, neprodleně nás o této skutečnosti informujte na e-mail: info@letni-skola.cz. Ideálně najděte za sebe náhradníka. V případě, že z jakéhokoliv důvodu odjedete z Letní školy moderních učitelů dříve (tedy před 18. srpnem 2018 resp. 25. srpna 2018) nelze vracet žádné finanční prostředky. Stejné podmínky platí i pro odhlášení bez náhradníka 30 dní a méně před zahájením letní školy.

Pokud budete potřebovat pomoci s registrací nebo chcete získat doplňující informace, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu. Napište nám vaše telefonní číslo a rádi vám zavoláme zpět.

email2info@letni-skola.cz